OBS: Jakt/boende betales inn på vår konto før jaktstart!
evnt.kjøtt/utvask betales kontant før hjemreise. Kjøtt fra de to første kveldene betales kontant, da dette går til avtaler med grunneiere. Griser skutt siste natten før avreise kan gjøres opp med Vipps.
PRISER
Døgnpris for jakt og bo: Kr. 1600,- pr. pers.
Vildsvinkjøtt kr 55,- pr kg. slaktevekt.
BETINGELSER
Alle bestillinger skal skje via vår e-mail: halitasjakt@gmail.com
For forespørsler o.l ring:
Halvard tlf: +47 95213059
Anita tlf: +47 41400717
Ved bestilling av jakt lang tid på forhånd, skal det innbetales kr,- 1000,- pr.pers. for å reservere plassene. Denne summen betales kun tilbake med gyldig dokumentasjon.
Resterende sum skal innbetales 30 dg. før ankomst.
For jegere som ikke møter opp blir det ikke tilbakebetalt betaling for jakten dersom vi da ikke har mulighet til å sette inn en erstatter. Avbestilles turen, eller jegerer faller fra, blir tilbakebetaling kun utført om det er mulighet for å sette inn erstattere.
Det skal oppnevnes en fungerende reiseleder som tar ansvar for dette.
Grupper på mindre enn 6 jegere, kan det ved behov settes inn flere jagere på.
Halita jakt står hovesakelig for utkjøring og henting av jegere. Men det må påberegnes at det kan bli nødvendig at jegerne selv må benytte egene biler.
Boligen skal være ryddet ved avreise. Søppel, tomgods o.l skal bæres ut. Oppvask skal settes i oppvaskmaskinen eller vaskes opp.
Velkommen til Halita Jakt
Alexander Wiig 17.10.2019 08:39
Hei,
Kunne dere tatt kontakt med meg på mail. Regner med dere ser mail adr. min?
Er interessert i villsvin jakt.
Mvh Alexander
Jørgen Hundven 22.12.2015 12:32
Hei, jeg har prøvd å kontakte dere på telefon, har dere en e-post adresse jeg kan kontakte dere på ?
Nyeste kommentarer
07.11 | 20:39
Hei. Er det mulig å få varsel fra dere når dere planlegger et nytt valpekull? :)
26.03 | 20:03
Hei! Nei i år blir det ikke noen valper her hoss oss.
26.03 | 16:51
Hei😊. Skal dere ha Kleiner valper i år?
15.02 | 00:17